kde koupíte

Pečujeme o udržování co možná nejlepších vztahů, tak aby naše spolupráce přinášela ještě lepší výsledky. Rozsah a měřítko našich aktivit nás činí důvěryhodným a seriózním obchodním partnerem jak pro naše zákazníky, tak dodavatele, kterým zaručujeme jistotu a spolupráci za spravedlivých podmínek. 

 

Kde koupíte nábytek Eltap?

Eltap je společnost, která vyrábí vysoce kvalitní čalouněný nábytek, jenž je dostupný ve více než 200 prodejnách nábytku lokalizovaných v největších polských a zahraničních městech. Jsou to místa, která mají k dispozici širokou nabídku výrobků, se zvláštním zohledněním novinek a funkčního nábytku exkluzivního zevnějšku.

Internetové obchody a prodejny nábytku

Společně s naším dynamickým rozvojem se vyvíjí také naše spolupráce. Čalouněný nábytek Eltap najdete v následujících internetových obchodech a prodejnách nábytku:

Dodací podmínky nábytku a jiných výrobků

Nábytek je prodáván v demontované podobě, přizpůsobený pro samostatnou montáž. Na možnost montáže se, prosím, informujte v prodejnách, ve kterých nábytek objednáváte. Náš nábytek se prodává pouze ve standardních rozměrech. Jednotlivé prvky nábytku je možné objednat po předcházejícím dotazu v prodejním oddělení.

Dodací podmínky jsou individuální pro každého odběratele. Naše společnost má vlastní logistické zázemí nebo používá externí spedici. Odběratel má možnost osobního odběru nebo zařízení si vlastní dopravy.

Kontaktní formulář

Osoba do kontaktu

Piotr Słupianek

Tel. 661 661 267

mail: piotr.slupianek@eltap.com