Proč s námi

Eltap - Proč s námi

Továrna čalouněného nábytku ELTTAP nabízí široký sortiment nábytku do celého bytu. Snažíme se následovat nové, neustále se měnící trendy a rozšiřovat naší nabídku. Největší motivací je pro nás spokojenost našich zákazníků, kteří vědí, proč stojí za to používat naše výrobky.

 

Mnohaletá zkušenost a neustálý vývoj
Společnost ELTAP působí na trhu od roku 1993. Již 26 let vyrábíme nábytek vysoké kvality. Naše zkušenosti a nápady jsou hlavní příčinou našeho úspěchu.
Jsme jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících továren na výrobu nábytku v Polsku. Získané znalosti obohacujeme novými zkušenostmi a nápady. Neustále od sebe vyžadujeme více.

 

Kompetentní tým zaměstnanců
Aktivně podporujeme tuzemský pracovní trh tím, že zaměstnáváme přes 180 lidí. Naši zaměstnanci jsou těmi nejlepšími odborníky, kteří aktivně podporují činnost závodu a pomáhají vytvářet výjimečné výrobky právě pro Vás. Jsou to právě oni, kdo nás svým neustálým nasazením a kreativitou motivují ke změnám a rozvoji. Společně oslavujeme vítězství a společně neseme zodpovědnost za porážky. Takový přístup oceňují naši obchodní partneři i odběratelé.

 

Spolupracujeme s nejlepšími
Udržujeme skvělé partnerské vztahy s mnoha společnostmi a soukromými osobami, které nám pomáhají tvořit značku ELTAP. Neustále zvětšujeme naši síť partnerů a dodavatelů, a to jak na území celého Polska, tak v zahraničí.

 

Vysoká kvalita výrobků a široký strojový park
Vyrábíme vysoce kvalitní nábytek, jehož základem jsou ty nejkvalitnější materiály, a ve spojení s použitím moderní technologie je výsledkem neobvykle odolný výrobek, který si dlouhá léta uchovává svůj elegantní vzhled.

Naše společnost vlastní solidní strojový park, který je nastaven na výrobu nábytku vysoké kvality. Moderní technologie nám umožňují uvádět na trh nové výrobky, které u zákazníků sklízí úspěch. Pečujeme o dodržování i těch nejmenších detailů, věnujeme velkou pozornost každému milimetru, což umožňuje zhmotnění se návrhářovy představy do naší reality.

 

Nejnovější design a vysoká funkčnost
Sledujeme nejnovější trendy v designu a také vkus a očekávání zákazníků, ve spolupráci s návrháři toužíme vytvářet autorské a originální projekty, které v sobě spojují funkčnost a eleganci. Inovační nápady, atraktivní barevnost a také vysoce kvalitní materiály využíváme k tomu, abychom vytvořili neopakovatelný nábytek.
Již v etapě původní myšlenky a následného návrhu věnujeme maximální péči skutečnosti, aby se námi vyráběné výrobky vyznačovaly vysokou úrovní funkčnosti a poskytovaly volnost v aranžmá prostoru v bytech a domech našich zákazníků. Díky tomu je náš nábytek charakteristický zajímavými a funkčními řešeními, která nejenže usnadňují jeho používání, ale také optimalizují využití užitného prostoru v našich interiérech.

 

Atraktivní ceny a záruka spokojenosti
Pokud chceme nabídnout výrobek odpovídající kvality se zajímavým designem a co možná nejlepšími užitnými vlastnostmi, víme, že musí být cenově přístupný. Vynakládáme maximální úsilí, abychom Vám mohli nabídnout vysoce kvalitní a elegantní nábytek za rozumnou cenu.
Na všechen náš nábytek poskytujeme adekvátní záruku. Ta se vztahuje na všechny technologické vady, které se projeví během jeho používání.

 

Nábytek, který je dostupný ihned
Náš nábytek je dostupný na mnoha místech v Polsku a za hranicemi našeho státu. Máme více než 200 prodejen nábytku v celé Evropě.

 

Okruh spokojených zákazníků
Není nic lepšího než spokojený zákazník. Zadostiučinění spotřebitelů je pro nás nejvyšší hodnotou, a proto nás těší, že zákazníci naše výrobky doporučují. Konec konců nábytek ELTAP je vyráběn právě pro ně. Maximální snahu věnujeme tomu, aby Vám naše výrobky mohly sloužit dlouhá léta.